Pożegnalna uroczystość na zakończenie letniego sezonu wraz z występem zespołu Bajm

Podczas gdy lato stopniowo dobiega końca, mieszkańcy i goście Lubelszczyzny będą mieli okazję uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu żegnającym gorące miesiące. Najbliższa niedziela zostanie oznaczona jako dniem celebracji rodzinnego festynu “Pożegnanie lata”, który odbędzie się nieopodal sportowo-widowiskowej hali przy ulicy Lubelskiej.

Wśród wielu istotnych atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia uczestnikom, najważniejszą będzie koncert popularnego zespołu muzycznego Bajm. Ale to nie jedyna muzyczna rozrywka tego dnia – na scenie pojawią się również lokalni wykonawcy z Puław, w tym zespół Blues Smile Band, z gwiazdą Jakubem Rogalą na czele.

Dla najmłodszej publiczności przygotowano wiele atrakcji, które z pewnością zapewnią im mnóstwo zabawy. Wśród nich znajdą się między innymi dmuchańce oraz pokazy chodzenia na szczudłach. Dzieci będą miały również okazję podziwiać magiczne bańki mydlane czy popisy jazdy na hulajnodze.

Wspólne celebrowanie tego niedzielnego festynu stanie się idealną okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu i symbolicznego pożegnania kończącego się lata.