Sportowy weekend pełen dobroczynności w Kazimierzu Dolnym

Przez ostatni weekend, malownicza miejscowość Kazimierz Dolny przemieniła się w arenę sportowych zmagania. Odbył się tam 11. Charytatywny Turniej Piłkarski Oldbojów noszący imię Kazimierza Górskiego. Ponadto, młodsi entuzjaści futbolu mieli możliwość zmierzyć się w 3 edycji turnieju Mini Cup.

Wszystkie dochody z tych wydarzeń zostały przeznaczone na wsparcie dla małego Franka, który walczy z adrenoleukodystrofią. W ramach akcji charytatywnej, odbyła się licytacja koszulek ofiarowanych przez znane osobistości ze świata sportu. Dodatkowo, uczestnicy mogli cieszyć się piknikiem rodzinny, podczas którego nie brakowało atrakcji jak fotobudka czy dmuchane zamki.

Wśród organizatorów znaleźli się Weronika Ziarnicka, współzałożycielka fundacji, Sylwia Fernezy – matka chorego Franka oraz Wojciech Wiak – osoba odpowiedzialna za całość organizacyjną turnieju. Wszyscy oni mają nadzieję, że udało się zebrać wystarczającą ilość środków na pokrycie kosztów koniecznej do życia rehabilitacji małego Franka.

Informacje o wydarzeniu przygotowali M. Strzelecka oraz A.Szumny.