Kazimierz Dolny: Otwarcie sezonu narciarskiego na wyjątkowym stoku

Sezon narciarski w Kazimierzu Dolnym wkroczył w pełną fazę działania. Idealne warunki atmosferyczne sprzyjają sportowym radościom na śniegu, co jest dużą atrakcją dla entuzjastów narciarstwa i snowboardingu. Osobiście odwiedziliśmy ta lokalizację, aby naocznie doświadczyć popularności tych zimowych dyscyplin sportowych.

W obecnym roku, narciarskie zbocze w Kazimierzu Dolnym jako pierwsze przywitało miłośników zimowej adrenaliny. To już czternasty rok funkcjonowania Stacji Narciarskiej, która mieści się przy ulicy Puławskiej 168. Wszyscy, którzy pragną wypróbować swoje siły w jeździe na nartach lub snowboardzie, mają do dyspozycji sześć tras zaprojektowanych przez to ośrodek. Co więcej, dla tych, którzy nie posiadają własnego sprzętu, istnieje możliwość skorzystania z usług wypożyczalni znajdującej się na terenie stacji. Zaś instruktorzy są gotowi podać pomocną dłoń tym, którzy chcą nauczyć się poprawnej i bezpiecznej techniki jazdy.

– To już czternasta edycja naszego sezonu narciarskiego. Cieszymy się każdemu roku, kiedy warunki pogodowe są sprzyjające i możemy przystępować do przygotowań. Mam nadzieję, że każdy, kto zdecyduje się na odwiedzenie naszego stoku, będzie czerpał z tego dużą frajdę – podkreśla Marcin Świderski, współwłaściciel stoku.