Policja w Opolu Lubelskim poszukuje 84-letniego Stefana Starka, który zaginął bez śladu

Jednostka policji z Opola Lubelskiego jest zaangażowana w wyszukiwanie Stefana Starek. Pochodzący z Opola Lubelskiego, 84-letni mężczyzna zaginął i nie ma informacji o jego obecnym miejscu pobytu. Sytuacja ta rozpoczęła się w dniu 24 marca, kiedy to Stefan opuścił swój dom i od tamtej pory nie wrócił.

Apel kierowany jest do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego. Wszelkie istotne wiadomości mogą być przekazywane bezpośrednio do Komendy Powiatowej w Opolu Lubelskim, poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 47 812 22 10 lub skorzystanie z numeru alarmowego 112.

Śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy policji ukierunkowane jest na ustalenie szczegółów związanych z zaginięciem Stefana. Na podstawie zebranych dowodów stwierdzono, że mężczyzna opuścił swój dom w godzinach popołudniowych dnia 24 marca. Co więcej, istotnym elementem śledztwa jest fakt, że zaginiony cierpi na zaniki pamięci, co może dodatkowo utrudniać jego odnalezienie.