Incydent drogowy na trasie ekspresowej obejmujący trzy pojazdy

Na jednej z ekspresowych dróg doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły aż trzy pojazdy. W wyniku tego incydentu jedna osoba została ranna, zaś ruch na drodze został całkowicie zablokowany.

Informacje o wypadku, jaki miał miejsce w Sielcach (na węźle Kurów Zachód), zostały potwierdzone przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o 10.30. Zgodnie z doniesieniami od Punktu Informacji Drogowej, samochód osobowy zjechał na barierki, co doprowadziło do kolizji między samochodem ciężarowym a motocyklem.

Kobieta prowadząca Mazdę niespodziewanie straciła oponę, co spowodowało, że jej pojazd uderzył w barierę ochronną. Na szczęście kierująca nie odniosła żadnych urazów. Wezwała pomoc i służby ratunkowe zabezpieczały miejsce zdarzenia. W tym czasie miał miejsce kolejny wypadek – samochód ciężarowy mijał miejsce kolizji, a motocykl uderzył w jego tył. Kierowca motocyklu, choć przytomny, ze względu na odniesione obrażenia został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Sytuacja ta spowodowała, że droga jest całkowicie zablokowana – mówi komisarz Ewa Rejn – Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Służby ratunkowe intensywnie pracują na miejscu zdarzenia. Został również wprowadzony objazd na trasie S17 na węźle Żyrzyn przez DW 824 do węzła Puławy Wschód. Przewiduje się, że utrudnienia mogą trwać aż do godziny 14:30.