Pomysły na weekend poza domem

Marzy ci się weekend poza domem, który pozwoli ci na oderwanie się od codzienności? Przedstawiamy listę pomysłów, dzięki którym odpoczniesz, zrelaksujesz się i naładujesz baterie!

Wyjazd na działkę. Jeżeli dysponujesz domkiem za miastem – korzystaj z niego! Wyjdź sam, z rodziną albo z przyjaciółmi i spędź weekend na działce, ciesząc się spokojem. Jeśli nie masz własnej działki, możesz wynająć domek poza miastem. Ognisko, spacery lub błogie lenistwo. Rób to, na co tylko masz ochotę.

Weekend w innym mieście. Dwa dni to dobra ilość czasu na szybkie zwiedzanie. W Polsce znajdziesz wiele ciekawych miast i miasteczek, które warto odwiedzić. Kraków, Lublin, Wrocław, Szczecin, Kazimierz Dolny – to tylko niektóre miejsca, które koniecznie musisz zobaczyć! A może wybierzesz się za granicę i odwiedzisz np. Czechy lub Niemcy?

Jeżeli mieszkasz blisko gór lub morza, może skusisz się na weekend właśnie tam? Nad morzem możesz wynająć apartament lub zdecydować się na dwa dni na kempingu. W przypadku gór możesz zdecydować się na domek lub spanie w schronisku.

A może zdecydujesz się na aktywny weekend? Wędrówki po lasach, żeglowanie lub wycieczka rowerowa z pewnością będą ciekawą przygodą! Jeśli nie jesteś wielkim fanem sportu, polecamy zorganizować piknik i spacerować.

Małopolski Przełom Wisły

Nie wiesz dokąd jechać? Zostań turystą we własnym mieście! Bardzo często nie doceniamy tego, co mamy obok siebie. Odwiedź miejsca, z których słynie twoje miasto lub miasteczko. Weź ze sobą aparat i odkryj swoje okolice na nowo! Gwarantujemy, że w ten sposób możesz odkryć wiele ciekawych miejsc.