Tragiczny wypadek na drodze w Końskowoli: Samochód przejechał leżącego na jezdni mężczyznę

Jak donoszą lokalne źródła, wczoraj po godzinie 19 na ulicy Kurowskiej w Końskowoli (powiat puławski) doszło do zaskakującego i tragicznego w skutkach zdarzenia. Osobowy pojazd marki Renault, prowadzony przez 49-letniego mieszkańca tej gminy, uderzył w pieszego, który niespodziewanie leżał na natężonej drodze. Niestety uderzenie przyniosło fatalne konsekwencje.

Według relacji świadków oraz zebranych przez funkcjonariuszy policji informacji, ominięcie leżącej na asfalcie osoby było dla kierowcy praktycznie niemożliwe. Mimo że ulica była dobrze oświetlona, wystąpienie takiej przeszkody było zaskakującym wydarzeniem. Skutkiem zdarzenia były poważne obrażenia ciała pieszego.

Kurowska służba medyczna została natychmiast wezwana na miejsce zdarzenia. Pomimo natychmiastowych prób udzielenia wsparcia medycznego, życia 34-letniego mężczyzny nie udało się uratować. W wyniku odniesionych obrażeń, zmarł on na miejscu. Zgodnie z decyzją prokuratury, ciało zmarłego zostało zabrane w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Choć wstępne badanie alkomatem wykazało, że 49-letni kierowca Renault był trzeźwy podczas kolizji, okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku są nadal badane przez Prokuraturę Rejonową w Puławach.